Ana Sayfa / Turkcell Fatura Sorgulama / Turkcell Sarı Kutu Hediyeler Dağıtıyor

Turkcell Sarı Kutu Hediyeler Dağıtıyor

Turkcell ülkenin ilk ve en büyük GSM operatörü olmanın sorumluluğuyla müşterilerine her geçen gün daha iyi hizmet sunmak ve elbette onları memnun etmek maksadıyla teknolojisine ve müşteri deneyimi unsurlarına yatırım yapmaktadır. Örneğin bir Turkcell kullanıcısı müşteri Hizmetlerine erişirken hiç zorlanmaz. Dakikalarca hatta beklemez ve kendisini anlayan temsilcilerle muhatap olur. Müşterilerin kolayca anlayabileceği ve zorlanmadan kullanabileceği müşteri arayüzleri geliştiren Turkcell fatura işlemlerinde de kolaylıklar sağlamaktadır. Bir Turkcell faturası’nın analiz etmek için muhasebeci olmaya gerek yoktur. Bütün detaylar anlaşılır biçimde ve eksiksiz biçimde sunulmaktadır. Ayrıca faturanız kesilmeden Turkcell borç sorgulaması yapmanız da mümkün. Güncel faturanızı öğrenmek için, ister sms gönderin, isterseniz online işlemler merkezine giriş yapın, güncel borç bilgilerinizi saniyeler içerisinde öğrenebilirsiniz.
Tabii Turkcell bütün bu hizmetin esas unsurlarının yanında, müşterilerine hediyeler de dağıtmaktadır. Turkcell sarı kutu, Turkcell faturalı hat abonelerine, abonelik yılları, ödedikleri fatura tutarları ve ödeme alışkanlıklarına bağlı olarak değişen oranlarda puan kazandıran bir klüp sistemidir. Sarı kutu puan hesabınıza, her ay Turkcell Fatura ödeme işleminizin gerçekleşmesinin ardından bahsettiğimiz kriterlere başlı olarak puanlarını otomatik olarak yüklenir. Ve dilediğiniz zaman, puanlarınızın yettiği ölçekte hediyeyi katalogdan seçip talep edebilirsiniz.
Sarı kutu puanlarınızı özellikle Turkcell servislerine ücretsiz abone olmak için kullanabilirsiniz. Örneğin, 1000 puan karşılığında 1 ay ücretsiz facebook kullanabilir veya 300 puana 1 ay boyunca cepaçık servisinden faydalanabilirsiniz. Ayrıca Turkcell mağazalarından yapacağınız, elektronik alışverişlerinizde kullanacağınız indirim çekleri ve Garenta’dan %25 indirimli araç kiralama gibi hzimetlere de yine Turkcell sarı kutu puanlarınızla sahip olabilirsiniz.
Sarı kutu puanlarınızın düzenli biçimde yükselmesi için Turkcell fatura ödeme alışkanlıklarınızın da düzenli olması gerekmektedir. Turkcell elbette gecikmiş faturalar için sarı kutu hesabınıza puan yüklemez. Bu nedenle fatura ödemelerinize dikkat etmenizde fayda vardır.
Turkcell müşteri hiazmetleri sizi sarı kutu puanlarınızla ilgili bilgilendirmeyebilir. Ne kadar puanınız olduğunu öğrenmek için, hediye seçiminizi de yapacağınız Turkcell online işlemler merkezine girerek kolayca öğrenebilirsiniz. Turkcell servislerinden en verimli biçimde faydalanmak için, internet sitesini düzenli olarak takip etmeniz doğru olacaktır. Bu şekilde fırsatlar ve kampanyalardan haberdar olabilirsiniz.

Hakkında admin

Ayrıca kontrol

Türkcell Mobil Uygulamalar

Bildiğimiz kadarıyla telefon operatörleri insanları kendilerine çekmek adına rekabet yaparcasına kullanıcılarının işlerin kolaylaştırmak adına her …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir