Ana Sayfa / Turkcell Fatura Öde / Türkcell Akıllı Telefon Abonesi

Türkcell Akıllı Telefon Abonesi

Akıllı telefon piyasasını son zamanlarda GSM operatörleri yönetiyor. Nedeni ise Kredi kartları ile taksitli alışveriş devrinin kapanmış olması elbette. Artık taksitle cep telefonu almanın sadece 3 yolu var. Birincisi GSM operatörlerinden kontratlı cihaz almak, ikincisi banka kredisi kullanmak üçüncü ve an karşılaşılanı ise, senetle cep telefonu satın almak, elbette böyle bir işletme bulunabilirse.
Banka kredisi kullanabilmek için mükemmel bir bankacılık sicili gereklidir, ki son zamanlarda bunun neredeyse hiç kullanılamayan bir yöntem olduğu ortaya çıkmış durumdadır. Zira pek çok kimsenin irili ufaklı borçları olmasından dolayı bu krediyi kullanamamakta veya kimileri de banka kredisi kullanmak istememektedir.
Bu durumda en geçerli yöntemin kontratlı cihaz almak olduğu sonucu ortaya çıkıyor. Ki zaten en çok tercih edileni de bu yöntemdir. Ülkemizde taksitle satılan telefonların neredeyse tamamı GSM operatörleri aracılığıyla satılmaktadır. Turkcell ise sektörün en çok kontratlı cihaz satan firması durumundadır. Elbette kontratlı telefon alabilmek için faturalı hat müşterisi olmak ve bazı krtiterlere uymak gerekmektedir. Bu kriterlerin başında Turkcell Fatura Ödeme işlemlerinin aksatılmamış olması gelmektedir.
Turkcell tüm faturalı hat müşterilerine bir puan mekanizması ile limitler koyar. Bu limitler hangi cihazı alabileceğinizin belirlendiği ölçeklerdir. Faturalarınızı düzenli ödemeniz durumunda düzenli olarak artan bu puan sisteminde elbette başka parametreler bulunmaktadır. Ancak birinci etken Turkcell Fatura Ödemelerinin düzenli olarak yapılıyor olmasıdır. Kaç yıldır Turkcell Abonesi olduğunuz, ne kadar fatura ödediğiniz gibi etkenlerin yanında düzenli turkcell faturası ödeme yapılıyor olması en önemli etkendir.
Turkcell Faturası ödemesi bir gün dahi gecikse müşteri puanı düşmekte ve kontratlı cihaz alabilme limitleri azalmakta hatta bazı durumlarda imkansız hale gelmektedir. Bu durumla karşılaşmamak için Turkcell fatura ödemeleri düzenli yapılmalı, geciktirilmemeli, hele ki kısıtlanma durumuna asla girilmemelidir. Bir kez sıfırlanan puanların tekrar cihaz alınabilir hale gelmesi ortalama 6 ay sürmektedir.
Turkcell den kontratlı cihaz satın almanın çok sayıda avantajı vardır. Her şeyden önce kaliteli bir satış sonrası destek alır ve cihazlarınızın orjinalliğinden emin olabilirsiniz.

Hakkında admin

Ayrıca kontrol

Kamucell Avantajları

Kamucell bütün kamu kuruluşlarını ve kamu kuruluşu çalışanlarının bireysel hatlarını kapsayan hesaplı konuşma tarifesidir. Kamucell …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir