Ana Sayfa / Turkcell Fatura Öde / Online Türkcell Faturası Ödeme

Online Türkcell Faturası Ödeme

Fatura ödemelerinizi zamanında yapmak istiyorsunuz? Her zaman çok özeniyorsunuz. Ödemelerinizi nasıl yapıyorsunuz? Turkcell fatura ödeme yöntemleri ile ilgili bilginiz var mı? Mesela online ödeme kanalları hakkında bilginiz var mı? Eğer bu konuda bilgiye ihtiyacınız varsa doğru yerdesiniz.
Fatura ödemenin birden çok yöntemi vardır. Günümüz gelişmiş teknolojisiyle fatura ödemek çok kolay. İster nakit, ister kredi kartı kullanarak hızlı ve güvenli biçimde faturalarınızı ödemek mümkün. Üstelik artık fatura ödemeleriniz internet üzerinden online olarak tüm Türkiye’de aynı anda büyük bir sistem üzerine işleniyor ve hemen kayıt altına alınıyor. Gecikmiş fatura borcu olan Turkcell hattınızın faturasını ödediğinizde bilgi sisteme düşüyor ve hattınızdaki kısıtlama derhal kaldırılır. Ayrıca son ödeme tarihini kaçırdığınız faturanızı saat fark etmeksizin online olarak öderseniz hattınız gecikme durumuna da düşmeyecektir. Pekiyi hangi kanlardan Turkcell fatura ödeme gerekleştirilebilirsiniz?
Herkesin aklına önce gişeler gelir. Bir banka şubesine gidip sıra numarası alırsınız, sıra bekleyip, gişeden ödeme yaparsınız. Ancak bu yolları kullanarak bankada bekler ve zaman kaybedersiniz. Veya bir Turkcell iletişim merkezine gidebilirsiniz. İletişim merkezlerinde kredi kartı veya nakit olarak ödeme yapılabilir. Ödemenizi bu yolla yapmak için dediğimiz gibi “gitmek” eylemini gerçekleştirmek zorundasınız. İletişim merkezileri doğrudan merkeze bağlı olduğu için güvenilir bir kanaldır elbette.
Turkcell fatura ödeme işlemleri için tercih edebileceğiniz bir başka kanal ise Atm’lerdir. Ödeme yapılabilen ATM’lerden fatura ödemesi yapılabilir. Tabii ki her bankanın Turkcell ile anlaşması olmayabilir ve ödemenizi gerçekleştiremeyebilirsiniz. Ptt ofisleri de hafta iççi 08:30 ile 17:00 saatleri arasında fatura tahsilatı yapmaktadır.
Ancak modern zamanlarda fatura ödemek için seçilebilecek en ilkel yöntemlerin bir gişeye gitmek olduğu söylenebilir. Online kanalların bu denli geliştiği çağımızda fatura ödemesi yapmak için elbette interneti kullanmak daha akıllıca olacaktır. Hem kredi kartınızı kullanabilir hem de yerinizden kalkmadan işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.
Sitemizden Turkcell Fatura ödemesi yapılabilmektedir. Turkcell numaranızı girerek kredi kartınızla kolayca ve güvenli biçimde ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz. Sitemizde yüksel teknolojili güvenlik sistemleri bulunmaktadır. Müşterilerin bilgileri özenle korunmaktadır.

Hakkında admin

Ayrıca kontrol

Kamucell Avantajları

Kamucell bütün kamu kuruluşlarını ve kamu kuruluşu çalışanlarının bireysel hatlarını kapsayan hesaplı konuşma tarifesidir. Kamucell …

6 Yorumlar

 1. hüseyin göral

  bu nasıl bir hizmet anlayışı, kredi kartı ile ödeme yapmak istiyorum, her yeriniz reklam, her yeriniz uzun uzun yazı…….

  • Hüseyin bey bu sitede kredi kartı ile işlem kesinlikle yapılmamaktadır. Resmi sitelerden fatura işlemlerinizi ancak gerçekleştirebilirsiniz

 2. Başarılı Bir Site Güzel Hizmet ?

 3. Murat Koçoğlu

  Çok yardımcı ve detaylı bir konu olmuş. Ellerinize sağlık 🙂

 4. İyi ve güzel bir site internet üzerinden bu tür isleri yapmak cok güzel 🙂

 5. herhangi bir gecikmiş / kapanmış hattın faturasını ödeme imkanı sağlıyor musunuz peki? ve ödememin turkcelle ulaşması ne kadar zaman alacak bunun hakkında bilgilendirebilir misiniz? teşekkürler

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir