Ana Sayfa / Türkcell Tl Yükleme / Genç Türkcell Avantajları Nasıl Yapılır

Genç Türkcell Avantajları Nasıl Yapılır

Türkcell kurulduğu günden beri sayısız kampanya yapmıştı. Birbirinden farklı tarifeler üreterek insanların hizmetine sunmuştur. Her yaş grubunda bulunan insanlara ihtiyaçlarının olabileceği şekilde tarifeler üreterek bu gruplardaki insanlara ayrı ayrı iletişim olanakları sağlamıştır.

Genç yaş grubuna farklı tarifiler, orta yaş veya üzeri insanların kullanabileceği tarifeler, çalışanlara özel tarifeler, aileler için tarifeler, sevgililer için tarifiler… Bu listeye yazmaya çalışırsak çok eskiye gitmek ve listeyi daha fazla uzatmak zorunda kalırız. Ancak şu bir gerçek ki Türkcell kurulduğundan beri bu tür tarife ve kampanyaları yapmaktan hiç geri durmadı. Yaptığı her kampanyanın, kullandırdığı her tarifenin birer marka haline gelmesi de sadece Türkcell ana markasının bir kazancı olarak ortaya çıkmaktadır.

Diğer hiçbir firmada böyle bir durum görmeniz mümkün değildir. Örnek vermek gerekirse Türkcell’in Genç Türkcell avantajları diye bir kavram vardır. Bu kavram Genç Türkcell tarifesi, kampanyası ile ortaya çıkmıştır. Türkcell kendi bir marka iken bu marka altında başka markalar üretmeye başlamıştır. Genç Türkcell de bu markalardan biridir. Genç Türkcell artık kendi markası altında kampanyalar yapmaktadır.

Türkcell bu tarife için kampanya yaparken sadece bu tarifeyi kullananlara dönük kampanyalar hazırlamaktadır. Bunun nedeni şudur. Bu tarifeyi kullanabilen insan grubu on sekiz yaş ile yirmi altı yaş arasında kalan yaş grubudur. Biraz daha açıklama yapacak olursak eğer yirmi altı yaş altındaki insanlar bu tarifeyi kullanamamaktadır. Çünkü tarife özellikle gençlere yönelik üretilmiş bir tarifedir. Genç Türkcell avantajları bu nedenle tamamen gençlere yönelik olarak üretilen bir kampanya olarak sunulmaktadır.

Genç Türkcell avantajları nedir?

Genç Türkcell’in sadece gençlere yönelik bir hizmet olduğu gerçeğini dikkate alarak tarife hakkında bilgi verecek olursak eğer avantajlarının gençleri mutlu edecek uygulamalar olduğunu söylemek mümkündür. Bu uygulamalar arasında tarifenin en büyük özelliği olan zaman zaman yapılan hediye kontör veya mesaj kampanyalarıdır. Genç Türkcell’liler zaman zaman elde ettikleri kontör ve hediye konuşmalarla ek olarak aynı zamanda Türkcell’in anlaşmalı firmaları ile yapacakları alışverişlerden de büyük avantajlara ulaşmaktadır. Bu avantajlı kampanyalardan şu anda uygulamada olan birkaç avantajdan bahsedecek olursak şunları söyleyebiliriz.

Genç Türkcell kullanan gençlerin büyük çoğunluğu sosyal aktivitelere yoğun şekilde katılan gençlerdir. Türkcell de kullanıcılarının bu özelliklerini dikkate alarak özellikle sosyal aktiviteyi arttıracak uygulamalarda kampanyalar yapmaktadır. Bunlardan birisi de sinemasever gençlere yöneliktir. Sevgilisi ile sinema izlemeye gitmek isteyen Genç Türkcelli iki bilet yerine bir bilet parası ödeyerek sevgilisi ile sinema izlemeye gidebilecek. Nasıl mı derseniz eğer izlemek istediği film için Genç Türkcell’li bir tane sinema bileti alırsa ikinci bileti Turkcell alıyor.

Başka bir avantajdan bahsedecek olursak eğer Genç Türkcelli sevgilisine hediye göndermek isterse eğer kargo ücretinin yüzde otuzunu yine Tükcell ödemektedir. Böylece sevgilisine hediye göndermek isteyen Genç Türkcell’li artık kargo ücretinden korkmadan sevgilisine hediye gönderebilecek.

Hakkında admin

Ayrıca kontrol

Turkcell Ödemeli Arama

Telefon konuşması yaparken bazen faturasız hatlarda kontörler bitebilir. Bazen de kontör olmadığında  acil durumlardan arama …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir