Ana Sayfa / Turkcell Fatura Yatırma / Superonline İnternet Aboneliği

Superonline İnternet Aboneliği

Teknolojinin hızla ilerleyip hemen hemen bütün işlemlerin, oturduğumuz yerden bilgisayar ortamında kesintisiz ve doğru yapılabilmesi Superonline internet sayesinde mümkün olup, yurt genelinde hizmet vermektedir.

Her geçen gün güncellenmiş ve yenilikçi çalışmalar yaparak, ev işyeri gibi alanlarda kullanım kolaylığı sunan Superonline, sadece bilgisayar ve tablet hizmeti vermeyip, turkcell tv ile de işbirliği kurarak, çeşitli kanalların internet üzerinden izlenilmesini sağlar. Superonline internet paket programlarından oluştuğundan, uygun paket seçimi müşterinin tercihi olmaktadır. Ev telefonu + internet + turkcell tv tek paket seçeneği gibi ekonomik hizmet seçenekleri sunmaktadır.

Fiber uygulaması olan alanlarda internet hızı daha da yüksek olduğundan, çeşitli uygulama ve programlar internet üzerinden çok daha kolay indirilip kullanımı sağlanır. Superonline internet fiber internetin en yakın nerede olduğu konusunda arayan müşterilere bilgi vererek, yeni abonelere veya aboneliğini fibere çevirmek isteyenlere yardımcı olur. Ev ya da işyerinin farklı adrese taşınması durumunda adres değişiklik bilgileriyle kesintisiz kullanım için çalışmalar yapılır. 7 gün 24 saat müşteri hizmetlerinin desteği ile internet hakkında bilgi almak mümkündür.

Sorunların telefonla dahi giderilebildiği hizmetlerde teknik bilgilerden, kota durumuna veya ödeme bilgilerine kadar birçok soru işaretini çözümlemek mümkündür. Zaman zaman çeşitli kampanyalar sunarak, kayıtlı abonelerini yeniliklerden haberdar eder. Superonline internet farklı hizmetlerden yararlanan abonelere kendi hizmetlerinden bilgiler vererek, onaylanması durumunda cihaz ve ev telefonu hediyeleri sunar. Ücretsiz kurulum yapılan alanlarda kotanın başkalarınca doldurulmaması için gerekli şifreleme ve kısıtlama imkânları sunarak, internet hızının yavaşlamaması sağlanır.

Aylık yapılan ödemeler, internet sitesinden veya müşteri hizmet numarasıyla banka havalesinden yapılır. Kredi kartı kullanan aboneler, işlem yaptırırken oradan da çekilmesini talep ederek unutma ya da gecikme durumlarını engellemiş olur. Işık hızında internet kullanımı sağlayan Superonline, televizyon veya bilgisayardan kesintisiz film seyretme keyfini sunar. İşyerlerinde yüklü dosyaların yavaş internet yüzünden saatler alan gönderme hızı, saniyelere kadar düşürülerek, işlerin çabuk yürümesini ve sonuç alınmasını sağlar. Uluslararası alanda da ağını genişleten Superonline internet kesintisiz hizmet ve kendi alanında 1 numara olmak için sürekli yenilikçi çalışmalar yapmaktadır.

Büyük yatırımlarla öncü ve yenilikçi internet ağı, iş ve sosyal müşterilerinin bütün ihtiyaçlarında sorunsuz ve kaliteli servis sunarak, yapılan altyapı çalışmalarındaki ışık hızının herkes tarafından kullanılmasını amaçlar. Paket değiştirme işlemleri, uygun paket seçimleri veya diğer bilgiler için, Superonline hizmet sitesinden öğrenilerek, yararlanmak isteyenlerin dolduracakları formla geri dönüşüm sağlanmaktadır. Ev telefonu ve internet kullanıcıları tek fatura sayesinde iki hizmeti alırken, telefon hizmeti ve görüşmelerde Superonline tarafından gerçekleştirilir. Aylık ücretsiz belli kotası olan telefon görüşmeleri, mükemmel ve net ses duyulmasıyla gerçekleşir.

Sınırlı ya da sınırsız internet kullanımları, kotayı aşmadan bilgilendirme yapılarak, müşterinin mağdur edilmemesi sağlanır. Kota aşımında sınırlı internet kullanıcıları mb başına belirlenen ücreti öder. Sınırsız internet kullanıcılarında ise kota aşımlarında sadece internet hızında yavaşlama olup, kesintisiz hizmetten yararlanmaya devam eder.

Hakkında admin

Ayrıca kontrol

Kredi Kartı İle Türkcell Borç Ödeme

Türkcell müşterilerine önem veren ve artık ünü ülkemizi aşmış dünya çapında bir firmadır. Müşterilerine sunduğu …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir