Ana Sayfa / Türkcell Tl Yükleme / Türkcell TL Transferi Nasıl Yapılır

Türkcell TL Transferi Nasıl Yapılır

Türkcell TL Transferi Nasıl Yap
Telekomünikasyon alanında her geçen büyük atılımlar yapan sadece Türkiye\’de değil hemen hemen dünyanın her yerinde hizmet veren türkcell, kullanıcılarına sayısız hizmetler sunmaktadır. Gerek çekim kalitesi gerek hızı ile diğer hatlardan farklı bir seviyededir. Bu kalitesiyledir ki şuan Türkiye de en çok kullanıcısı olan firma türkcelldir. Ve  bu sayı her geçen gün giderek artmakta olup hızlıca yurtdışına yayılmıştır. Yurtdışına gittiğinizde de yine türkcell in güçlü çekim gücünden ve olanaklarından Türkiye’de aldığınız hizmetin aynısını orda da gayet uygun bir fiyata alabilirsiniz.

Türkcell’in TL Transferi Nedir

Türkcell\’in sunmuş olduğu bu hizmet ile artık sevdiklerinizle rahat rahat konuşabilir, mesajlaşabilir ve internetten fotoğraf video paylaşabilirsiniz. Zor durumda mı kaldınız TL’niz mi bitti  Türkcell TL transferi ile sevdiklerinizden TL isteyebilir ve konuşmanıza,  mesajlaşmanıza devam edebilirsiniz. Bu uygulama ile kolayca TL transferi yapabilirsiniz. Üstelik Türkcell bu transfer limitini 30 TL ya kadar çıkarmıştır. Bu da tek seferde sevdiklerinizi daha mutlu edecek bir limit demektir. Turkcell TL transferini sadece türkcelli iseniz ve türkcell kullanıcılarından talep edebilirsiniz. Türkcell kullanıcısı olamayan diğer kullanıcılardan ne transfer gerçekleşebilir ne de başka bir şey.

Türkcell TL Transferi Nasıl Yapılır

Türkcell TL transfer işlemi oldukça basittir. Yapmanız gereken tek şey telefonunuzdan TL göndermek istediğiniz kişinin telefon numarasını kısa mesajlara yazdıktan sonra boşluk bırakarak göndermek istenilen TL tutarı girildikten sonra 2222\’ye kısa mesaj gönderin. Gönderdiğiniz mesajın ardından size 2064\’ten gelen onay mesajını EVET diyerek yanıtladığınızda işleminiz gerçekleşmiş olacaktır.

Sizden düşen limit ise gönderilen TL transferine bağlı olarak 99 kuruş ile 1.99 TL arasında değişmektedir. İster faturalı ister faturasız hattınızdan da dilediğiniz türkcell kullanıcısına TL transferi gerçekleştirebilirsiniz. Sadece karşı tarafın hattının açık olması yeterlidir. Size gelen TL transferini ise sadece arama da değil hem internet hem mesajlaşma içinde dilediğiniz gibi değerlendirebilirsiniz.

TL Transferi Sonrası Kalan Bakiye Sorgulama

Gönderdiğiniz TL sonrasında hesabınızda kalan TL durumunu öğrenmeniz için yapmanız gereken şey büyük harflerle KREDİ yazıp kısa mesajla 2222\’ ye göndererek, hattınızdan ay içinde transfer edilen TL miktarını, ay sonuna kadar gönderebileceğiniz TL miktarını, hattınıza transfer edilmiş ay içindeki TL miktarlarını ve size gönderilebilecek kalan TL limitini öğrenebilirsiniz.

Üstelik türkcell’ in isme TL uygulaması ile sevdiklerinize TL göndermek çok pratik olmuştur. Bu uygulama ile çünkü telefonunuzdaki 5 kişiyi dilediğiniz kısa isimle tanımlayıp kaydederek telefon numaralarını akılda tutmadan kolay ve hızlıca TL transferi yapabilirsiniz. Size yapılan TL’lerin ise en fazla %50 sini siz başkasına gönderebilirsiniz.

Turkcell TL Transferini Hangi Telefonlar ile Yapabilirsiniz

Türkcell TL transfer işlemini gerçekleştirmeniz için herhangi bir akıllı android uyumlu çok özellikli telefona ihtiyaç yoktur sms gönderebilen herhangi bir telefonunuzla bu işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Türkcell’in bu hizmeti aracılığı ile sevdiklerinizi mutlu etmeye devam edebilirsiniz.

Hakkında admin

Ayrıca kontrol

Turkcell Avans TL İsteme

Her gün yeni yeni uygulamaya soktuğu hizmetler ile Turkcell Türkiye’nin en gözde ve en çok …

7 Yorumlar

  1. Smsten para alıyo mu ?

  2. Teşekkür Ederim İşime Yaradı. Allah Ne Rızanız Varsa Versin

  3. Çok teşekkür ederim sabahtan beri transfer yapmaya çalışıyordum sayenizde oldu 🙂

  4. Çok teşekkürler gerçekten yardımcı oldunuz heryerde arıyordum sonunda aradığım tüm bilgileri burada buldum.

  5. Çok yararlı paylaşım teşekkürler

  6. paylaşımınız için çok teşşekür ederim bayağı işime yarada saolun 😀

  7. aradıgımı burdan buldum paylaşımınız için teşekkür ederim işime yaradı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir