Ana Sayfa / Türkcell Tl Yükleme / Türkcell Mobil Ödeme İle Akaryakıt Nasıl Alınır?

Türkcell Mobil Ödeme İle Akaryakıt Nasıl Alınır?

Türkcell kullanıcılarına birçok sistem sunmaktadır. Kendini geliştirmek için izlemiş olduğu politikalar ile sürekli olarak yeni bir hizmet almamızı sağlamaktadır. Diğer operatörlerden kendisini ayıran en büyük özellik her zaman kullanıcılarının hayatlarını kolaylaştıracak sistemler sunuyor olmasıdır. Son dönemlerde ise Türkcell mobil ödeme akaryakıt ile arzu ettiğiniz hizmeti bambaşka bir noktaya taşımıştır.
Akaryakıt alırken mobil ödemeden faydalanabileceğiniz adres ise Shell olmaktadır. Öncelikle abone olduktan sonra gittiğiniz her Shell ofisinde araçtan inmeden görevliye mobil ödeme yapacağınızı söylemeniz yeterlidir. Bu sistem sayesinde asla aracınızdan inmiyor dilediğiniz şekilde ödemeyi kolaylıkla yapıyorsunuz. Bu sistemden yararlanabilmek içinse üye olmanız gerekmektedir. Üye olduktan sonra ise Shell ofislerinden kolaylıkla yararlanabilirsiniz.
Nasıl Abone Olurum?
Türkcell mobil ödeme olarak geçen akaryakıt sistemi için abone olmanız gerekmektedir. Abone olduktan sonra ise Shell ofislerinden bu hizmetle kolaylıkla yararlanabiliyorsunuz. Abone olmamanız halinde ise bu sistem içerisinde yer alamıyorsunuz. Abonelik işlemi tamamen ücretsizdir ve sizlerden herhangi bir kesinti yapmamaktadır.
Ücretsiz olarak faydalandığınız bu sisteme Türkcell adresinden üye olabilirsiniz. Öncelikle kurumun web sitesine girerek telefon numaranız ve şifreniz ile giriş yapınız. Daha sonrasında ise karşınıza çıkan bölümde hesap bilgisine girmeniz gerekmektedir. Bu alanda sizlere abonelik işlemleri eşlik edecektir. Buradan akaryakıt hizmetini seçmeniz yeterli olacaktır. Bunu seçtikten sonra ise karşınıza çıkacak alana kredi kartı bilgilerinizi ve araç plakanızı yazmanız yeterlidir. Aynı işlemi ise Türkcell hesabım uygulaması ile kolaylıkla yapabilirsiniz. İnternet ve telefon konusunda zorlanan bireyler ise Türkcell çağrı merkezini arayarak dilediği zaman katılım sağlayabilir.
Ücretlendirme ve Kampanya Seçenekleri
Sizlerde Türkcell akaryakıt ödeme sistemine abone olduktan sonra birçok kampanyaya da öncelikli katılma şansına sahibiniz. Son dönemlerde birçok kişi tarafından kullanılan bu sistem sayesinde dilediğiniz Shell ofisinden yakıt alabilirsiniz. Abonelik olduktan sonra ise aylık olarak bu sistem ile 400 TL’lik yakıt alabilmektesiniz. Bu limit her ayın ilk günü otomatik olarak yenilenmektedir.
Türkiye’de şuanda İstanbul, Ankara, İzmir, Manisa, Adana, Eskişehir, Denizli, Düzce, Bolu, Kocaeli, Zonguldak, Sakarya, Aksaray, Kırşehir, Kilis, Konya, Muğla, Samsun, Bursa, Gaziantep ve Antalya illerinde sorunsuz bir şekilde Shell ofislerinde kullanılmaktadır. Sizlerde bu sistem içerisinde abone olarak daha güvenilir ve daha kullanışlı bir akaryakıt hizmeti alabilirsiniz. Servisin ücretsiz olmasından ötürü de birçok kişi bu uygulamayı gönül rahatlığı ile kullanmaktadır. Sizlerde belirtilen şehirlerde yaşıyorsanız tercih edebilirsiniz.

Hakkında admin

Ayrıca kontrol

Turkcell Avans TL İsteme

Her gün yeni yeni uygulamaya soktuğu hizmetler ile Turkcell Türkiye’nin en gözde ve en çok …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir