Ana Sayfa / Kredi Kartı ile Fatura Ödeme / Türkcell Fatura Ödeme

Türkcell Fatura Ödeme

Ülkemizdeki en büyük ve en iyi firmayı sorsalar herhalde birçok kişi Türkcell der. Türkcell sunduğu hizmetleri ve kalite anlayışı ile birçok müşterisi olan ve milyonlarca kişinin tercih ettiği bir telekomünikasyon şirketidir. Bu kadar iyi ve büyük bir şirket olmasının sırrı müşterilerine verdiği önem ve sunduğu hizmetlerdir.

Türkcell faturalı hat kullanan müşterileri için birçok ödeme kanalı sunmuştur. Eskiden olduğu gibi artık Türkcell bayisine gitmenize gerek yok. Herhangi bir fatura merkezine gitmenize ve orada sıra beklemenize zaman harcamanıza da gerek yok. Artık teknolojinin ve ödeme kanallarının da genişlemesiyle işlemlerinizi sadece birkaç dakika içerisinde sorunsuz bir şekilde halledebiliyorsunuz.

Türkcell fatura ödemeniz için birçok yöntem mevcuttur. Bunlardan size uygun olanıyla faturanızı rahatlıkla ödeyebilirsiniz.

ATM’den Türkcell Fatura Ödeme

ATM’ler artık para yatırma, çekme ve ödemeler ile ilgili tüm işlemlerde sıklıkla kullandığımız bir materyal haline geldi. Sizin bankanız olsun veya olmasın tüm bankaların ATM’lerinden kartsız ödeme seçeneğinden Türkcell faturanızı kolaylıkla ödeyebilirsiniz. Bunun için gerekli bilgilerinizi girmeniz yeterlidir.

Kredi Kartı ile Türkcell Fatura Ödeme

Kredi kartınızdan da Türkcell faturanızı ödeyebilir ayrıca otomatik ödeme talimatı verebilirsiniz. Bunu ATM’lerden gerçekleştirebileceğiniz gibi internet şubesinden de rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz.

Türkcell Merkezleri

Herhangi bir Türkcell bayisinden veya merkezinden faturanızı ödeyebilirsiniz. Ancak bu zamanınızı alabilir yoğun bir zamanda gittiğinizde sıra beklemek durumunda kalabilirsiniz.

Telefonla Türkcell Fatura Ödeme

Türkcell faturanızı telefon aracılığı ile de ödeyebilirsiniz. 532’yi arayarak telefonda bilgilerinizi girerek faturanızı ödeyebilirsiniz. Kredi kartınızla bu işlemi birkaç dakika içerisinde gerçekleştirebilirsiniz. Herhangi bir güvenlik endişesi duymadan rahatlıkla güvenli bir biçimde işlem yapabilir ve Türkcell fatura borcunuzu telefon aracılığı ile ödeyebilirsiniz. Ayrıca fatura borcu sorgulama işleminizi de telefonla gerçekleştirmeniz mümkündür.

Hakkında admin

Ayrıca kontrol

Turkcell Faturasını Düşüren Tavsiyeler

Ülkemizde en çok aboneye sahip GSM şirketlerinin başında gelen firmalardan birisi olan Turkcell, farkını her …

3 Yorumlar

  1. Kemal Demirtaş

    Aklıma takılan bir kaç soruyu sayenizde çözdüm teşekkürler http://e-turkcellfaturaodeme.net/ sizlerde olmasanız ne yapacağız.

  2. salam men azerbaycanliyim kecenlerde basqa odemede problem yasadim gecen ay 120 tl fatura geldi ne ede bilerem ?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir