Ana Sayfa / Kredi Kartı ile Fatura Ödeme / Kredi Kartı İle Türkcell Borç Ödeme

Kredi Kartı İle Türkcell Borç Ödeme

Türkcell müşterilerine önem veren ve artık ünü ülkemizi aşmış dünya çapında bir firmadır. Müşterilerine sunduğu hizmetlerle hem büyük kolaylık hem de zaman tasarrufu sağlamaktadır. Türkcell fatura ödeme işlemleri için müşterilerine birçok seçenek sunmaktadır. Kolay bir şekilde fatura borcu öğrenme işleminizi gerçekleştirebilir ve faturanızı 1-2 dakika içerisinde ödeyebilirsiniz.

Eskiden olduğu gibi artık fatura ödeme işlemlerinde bayilerde sıra bekleme gibi bir sorun olmamaktadır. Artık daha kısa süreler içerisinde Türkcell borcunuzu ödeyebilirsiniz. Bunun için birçok yol ve seçenek mevcuttur.

Bu yollardan biri müşteri hizmetlerini arayarak Türkcell faturanızı ödemenizdir. 532’yi arayarak kısa süre içerisinde hem fatura borcunuzu sorgulayabilir hem de ödeme işleminizi güvenli bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Kredi kartı bilgilerinizle faturanızı ödeyebilirsiniz. 532’yi arayarak yönergeleri takip etmeniz gerekiyor. Böylelikle fatura ödeme işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Telefon dışında internet aracılığıyla da fatura ödeme imkânına sahipsiniz. Türkcell’in internet sitesine girerek sitenin üst kısmında bulunan fatura öde seçeneğine tıklayarak fatura ödeme işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Site oldukça güvenlidir ve 3D Secure sistemi ile korunmaktadır. Burada kredi kartı bilgilerinizi rahatlıkla kullanarak faturanızı ödeyebilirsiniz. Sitedeki 256 Bit güvenlik sistemi de bilgileriniz korunması için oldukça önemlidir. Bu yüzden gönül rahatlığı ile bilgilerinizi girerek fatura borç ödeme işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Bu işlemler için sizden herhangi bir ücret talep edilmez veya işleminizden bir komisyon alınmaz.

İsterseniz fatura borcunuzu her ay otomatik ödeme talimatıyla da ödeyebilirsiniz. Bankalar aracılığıyla da gerçekleştirebileceğiniz bu işlemi Türkcell’in internet sitesinden de gerçekleştirmeniz mümkündür. Böylelikle fatura ödeme işlemlerine hiç zaman ayırmazsınız. Ancak otomatik ödeme talimatı verseniz bile yine de belli aralıklarla faturalarınızı kontrol etmeli borç sorgulama işlemi gerçekleştirmelisiniz. Böylelikle sistemde herhangi bir aksaklık olursa ve faturalarınızdan biri ödenmezse durumu düzeltebilirsiniz.

Hakkında admin

Ayrıca kontrol

Online Mobil Ödeme

Günümüzde bankacılık sisteminin gelişmiş olması sebebiyle ödeme sistemleri için üretilen ürünler, alt yapılar, sistemler büyük …

Bir yorum

  1. güzel pylaşım

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir