Ana Sayfa / Kredi Kartı ile Fatura Ödeme / Atm den Kredi Kartıyla Türkcell Fatura Öde

Atm den Kredi Kartıyla Türkcell Fatura Öde

Türkcell ülkemizde en bilinen ve en kaliteli hizmet sunan firmalardan biridir. Kaliteli ve müşteri memnuniyetine dayanan hizmet anlayışı Türkcell’i diğer firmalardan daha farklı kılmakta ve ön plana çıkarmaktadır.

Türkcell faturalı hat kullanan müşterilerine fatura ödemeleri için birçok kolaylık sunmuştur. Fatura ödemeleri ve borç sorgulama işlemleri için birçok sistem mevcuttur. Telefonla veya internet aracılığı ile borç sorgulama yapılabilir ve faturalar rahatlıkla ödenebilir.

Öncelikle fatura borcunuzu öğrenmek istiyorsanız telefonla 532’yi arayarak müşteri temsilcinize bağlamada otomatik olarak yönergeleri izleyerek ve bilgilerinizi girerek fatura borcunuzu öğrenebilirsiniz. Bunun dışında Türkcell’in web sitesine girerek de açılan sayfada sağ üst kısımdaki fatura öde seçeneğine tıklayarak fatura borcunuzu sorgulayabilirsiniz. Açılan sayfada sizden GSM numaranız ve TC kimlik numaranız istenmektedir. Site güvenlidir bu nedenle kişisel bilgilerinizi veya kredi kartı bilgilerinizi girerek rahat ve güvenli bir şekilde faturanızı ödeyebilirsiniz.

Eğer internet üzerinden faturanızı ödemek istemiyorsanız bir Türkcell bayisine giderek faturanızı ödeyebilme imkânına sahipsiniz. Ancak bu zamanınızı alabilir ve sıra bekleyebilirsiniz. Bu nedenle sıra beklemeden hızlı bir şekilde fatura ödemek isterseniz bunu Türkcell Hesabım aracılığı ile yapabilme imkânına sahipsiniz.. Bunun için sizden bir şifre istenmektedir. Şifre yazıp 2222’ye göndererek şifre alabilir ve Türkcell Hesabım sistemine giriş yapabilirsiniz. Burada kredi kartınızla rahatlıkla fatura ödeme imkânına sahipsiniz.

Bunun dışında çalıştığınız bankanın internet şubesinden veya ATM’lerden de fatura borcunuzu ödeyebilirsiniz. İnternet şubesinden kredi kartınız veya banka kartınız aracılığı ile bu işlemi gerçekleştirebilirken ATM’lerden kendi bankanızın dışındaki bir ATM’den kartsız işlem bölümüne girerek faturanızı ödeyebilirsiniz. Eğer kredi kartı ile ödeme yapmak istiyorsanız bunu ancak kendi bankanızın ATM’sinden ve kredi kartınız yada banka kartınız aracılığı ile yapabilirsiniz.

Hakkında admin

Ayrıca kontrol

Paycell Ödeme Yöntemleri

Paycell kredi kartı kullanıcılarının kredi kartlarını güvenli bir şekilde saklayan ve kredi kartı kullanıcılarının talimatları …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir