Ana Sayfa / Türkcell Borç Ödeme / Atm den Türkcell Fatura Yatırma

Atm den Türkcell Fatura Yatırma

Türkcell birçok ödeme kanalıyla müşterilerine en kaliteli hizmeti sunmayı amaçlamıştır. Müşterilerine sunduğu hizmetlerle ve kalite anlayışıyla hep ön planda yer almaktadır. Günümüzde artık müşterilerine en kaliteli hizmeti sağlayan firmalar diğer firmalardaki müşterileri de kendilerine çekmekte ve kârlılıklarını arttırmaktadırlar. Türkcell’de bu firmaların başında gelmektedir. Sunduğu hizmetlerin çeşitliliği ve kalitesiyle müşterilerini her daim memnun etmektedir.

Faturalı hat kullanan müşteriler için birçok ödeme kanalı mevcuttur. Bunlar fatura ödeme merkezleri, Türkcell şubeleri, bankaların ATM’leri, internet şubeleri, telefon ve Türkcell’in kendi web sitesidir. Bu kanallar yoluyla faturalı hat kullanan kişiler faturalarını rahatlıkla ödeyebilmektedir. Ayrıca hiçbir şubeye gitmeye gerek kalmadan Türkcell’in internet sitesinden ve müşteri hizmetlerinden fatura borçlarını sorgulayabilmektedirler.

ATM’ler de fatura ödemek için müşterilerin tercih ettiği kanallardan biridir. Günlük hayatta hemen hemen birçok ödeme işini bankaların ATM’leri aracılığı ile gerçekleştirebilmekteyiz. ATM’ler para yatırma para çekme gibi işlemlerin dışında ödemeler için de oldukça sık kullanılmaktadır.

Türkcell fatura ödemeleriniz için herhangi bir bankanın ATM’sini kullanabilirsiniz. Birçok ATM’den ve hemen hemen tüm bankalardan bu işlem yapılabilmektedir. Ayrıca ödeme yapacağınız ATM’nin kartına sahip olmanız da gerekmiyor. Kartsız işlem bölümünden de Türkcell fatura borcunuzu kolaylıkla ödeyebilirsiniz.

ATM’den Türkcell fatura ödeme işleminizi gerçekleştirebilmeniz için herhangi bir bankanın ATM’sine gitmeniz yeterli olacaktır. Kendi bankanız olmasa da ATM’den kartsız işlem bölümünden fatura borcunuzu ödeyebilirsiniz.

Bunun için ATM’den giriş tuşuna basarak açılan menüde ödemeler bölümünden fatura ödemeleri bölümünü seçmelisiniz. Ardında açılacak yeni sayfada Türkcell fatura ödeme bölümüne girerek işleminize devam edebilirsiniz. Bu bölümde GSM numaranızı girmelisiniz ve çıkacak ekranda bilgilerinizi kontrol etmelisiniz. Ardından devam ederek fatura borcunuzu ödeyebilirsiniz.

Kredi kartı ile ödeme yapmak isterseniz bu işlem için sadece kendi bankanızın ATM’sini kullanabilirsiniz.

Hakkında admin

Ayrıca kontrol

Turkcell’e Taşının Avantajları Yakalayın

Turkcell’in numarasını taşıyanlara sağladığı avantajlı koşullardan haberdar mısınız? İster faturalı hat kullanın, ister hazır kart …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir