Ana Sayfa / Türkcell Borç Ödeme / Türkcell Borcu Ödeme

Türkcell Borcu Ödeme

Türkcell fatura ödemeniz için büyük kolaylıklar sunan bir firmadır. Günlük hayatta artık çok fazla zaman harcamadan sadece 2 dakika içerisinde kolaylıkla fatura ödeyebilirsiniz. Eski zamanlarda bu maalesef böyle değildi. Bir Türkcell bayiine gitmeniz ve telefon faturanızı buradan ödemeniz gerekiyordu. Ancak şimdi faturanızı ödemeniz için birçok seçenek mevcuttur.

Türkcell müşterilerine her zaman en iyi şekilde hizmet vermeyi amaçlamakta ve müşteri memnuniyetine çok büyük önem vermektedir. Bu nedenle faturalı Türkcell hat kullanan müşterileri için birçok fatura ödeme seçeneği sunmuştur. Artık eskisi gibi bir Türkcell bayiine gitmeye ve sıra beklemeye gerek kalmamıştır.

Fatura borcunuzu sorgulamak istiyorsanız türkcell sitesine girerek hemen fatura borcunuzu sorgulayabilir ve ne kadar fatura borcunuzun olduğunu öğrenebilirsiniz. Sitenin üst kısmındaki ‘Fatura Öde’ sekmesine tıklayarak ve açılan sekmede T.C kimlik numaranızı girerek fatura ödeme işlemine başlayabilirsiniz. Bu işlem için sizden ekstra ücret istenmez, herhangi bir ücret veya komisyon ödemezsiniz.

Bunun dışında telefonunuzdan 532’yi yani Türkcell Müşteri Hizmetlerini arayarak fatura borcunuzu çok kolay bir şekilde öğrenebilirsiniz. Fatura borcunuzu öğrenmeniz için bir müşteri temsilcisiyle direkt olarak iletişim kurmanıza da gerek yoktur. Otomatik olarak yönlendirmelerle direkt olarak fatura borcunuzu öğrenme imkânınız vardır. Bu sadece 2-3 dakikanızı alacak bir işlemdir. Bilgilerinizi girerek o ayki fatura borcunuzu öğrenebilirsiniz. Bu işlem için de herhangi bir ücret veya komisyon ödemenize kesinlikle gerek yoktur. Ücretsiz bir şekilde dönemlik fatura borcunuzun ne kadar olduğunu öğrenebilirsiniz.

İsterseniz fatura borcunuzu öğrenme işleminizden sonra müşteri hizmetleri aracılığıyla da fatura borcunuzu ödeme imkânına sahipsiniz. Kredi kartı bilgileriniz ile Türkcell fatura borcunuzu ödeyebilirsiniz.

Bu işlemler için sizden kesinlikle herhangi bir komisyon alma veya ücret kesintisi olmamaktadır.

Hakkında admin

Ayrıca kontrol

Turkcell’e Taşının Avantajları Yakalayın

Turkcell’in numarasını taşıyanlara sağladığı avantajlı koşullardan haberdar mısınız? İster faturalı hat kullanın, ister hazır kart …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir